KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13117060
nr 1311 7060
Erik Wessel-Fougstedt
(1915-1990), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 293/310. Motivet: 23,5x29,5cm
Erik Olof Wessel Fougstedt, svensk målare född i Paris 1915, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 mars 2020
kl 19:34:58
29/2 19:22:27
Erik Wessel-Fougstedt
Läs mer om Erik Wessel-Fougstedt